4 טיפים לקידום אתרים אורגני

יש לכם אתר אינטרנט? הגיע הזמן לקדם אותו בגוגל ולהביא תנועה איכותית של גולשים רלוונטיים לשירותים ולמוצרים שלך. במאמר הזה הכנו לך מספר טיפים מנצחים שיישום שלהם יכול בהחלט להביא את האתר שלך למקומות הראשונים בגוגל. אז בואו נתחיל.

מחקר מילות מפתח

כדי שהגולשים הרלוונטיים יגיעו אליך לאתר, אנו חייבים להתאים את התוכן באתר לשאילתות החיפוש של הגולשים. הדבר הזה הוא די פשוט, ישנם אינספור כלים איתם ניתן לעשות מחקר מילות מפתח ולגלות באיזו צורה מחפשים הגולשים השונים את השירותים והמוצרים שלנו. ברגע שאנו יודעים בדיוק מהן דרכי החיפוש של הגולשים, אנו מתאימים את התוכן שלנו באתר לפי מונחי החיפוש ומתחילים לקבל תנועה מאותם חיפושים.

אופטימיזציה

אופטימזיציה היא בעצם להפוך את האתר שלנו לאופטימלי בעיני גוגל. מה זה אומר? זה בגדול אומר שאנחנו צריכים לעשות מספר פעולות פנימיות בתוך האתר שלנו כדי להפוך אותו ליותר ידידותי בעיני גוגל. הפעולות השונות הן בדרך כלל: כיווץ תמונות שיעזור לזמן הטעינה לרדת ולהתקצר, להטמיע תגיות ALT  טקסט אלטרנטיבי שיגידו לגוגל מה משמעות התמונה ועוד.

בניית פרופיל קישורים

דרך נהדרת להאיץ את קידום האתר היא יצירת פרופיל קישורים הממליצים על האתר שלנו מבחוץ ובעצם אומרים לגוגל כי האתר שלנו פופולארי ורלוונטי בתחום העיסוק שלנו. יש מספר דרכים לייצר פרופיל קישורים איכותי – ניתן לבצע החלפות קישורים עם קולגות ואתרים בתחום שלנו, ניתן לפרסם בחינם באינדקסים ובבלוגים חינמיים, ניתן להתארח בפורטלי תוכן שונים עם מאמרי דעה ותוכן שלנו ועוד ועוד.

ככל שיהיו לנו יותר קישורים שמצביעים ומפנים אל האתר שלנו, כך גדל הסיכוי שהאתר שלנו יתקדם מהר ויעיל יותר במנוע החיפוש של גוגל.

פעילות ברשתות חברתיות

כיום גוגל בוחנת גם את הפעילות הדיגיטלית שלכם ברשתות החברתיות השונות. מבחינת גוגל, אתר אינטרנט שיש לו נוכחות מכובדת ברשתות חברתיות הוא אתר פופולארי שאנשים מוכנים לשתף ואף להמליץ על תכנים שעולים בו. הדבר הזה נקרא בגוגל סיגנלים חברתיים וזה בעצם מצביע על כך שהאתר שלנו פופולארי ומביא מידע מהימן ומעניין והדבר הזה גורם לגוגל לרצות ולקדם את האתר שלנו למקומות הראשונים.

בסופו של דבר אין תחליף לתוכן איכותי ולפרופיל קישורים מגוון שממליץ על האתר שלכם. בצעו את הפעולות השונות שהמלצנו עליהן כאן ואנו בטוחים שעם עבודה מקצועית וסבלנות, תוכלו לקבל תוצאות מעולות. למאמרים נוספים בתחום היכנסו לאתר האינטרנט של קבוצת פיקסר ל שיווק דיגיטלי