שיווק באינטרנט

מחפשים חברה מקצועית המתמחה בשיווק באינטרנט? מעוניינים למנף את העסק שלכם קדימה בעזרת פרסום בגוגל ופייסבוק? איך המומחים לשיווק באינטרנט של חברת לינק איי Linka יכולים לסייע לעסק שלכם להצליח?

לעיתים נדמה כי כולם מדברים על שיווק באינטרנט, אך בפועל לא כולם מבינים על מה המהומה ואיך הפרסום בגוגל וברשתות החברתיות כמו פייסבוק באמת עובד. לכן, כדאי לתאם פגישת הכרות עם נציגי חברת לינק איי Linka מטרת הפגישה הראשונית היא הכרות עם הלקוח, אבחון האתר הקיים ודרכי השיווק והפרסום שנעשו עד כה וגיבוש אסטרטגיה שיווקית מנצחת ומותאמת לצורכי הלקוח ודרישותיו הייחודיות.

מה זה שיווק באינטרנט?

כל עסק מעוניין בחשיפה רחבה ומקיפה כדי להגדיל מכירות, לשפר רווחיות, לחזק את המותג וליהנות מיתרונות לעומת המתחרים. באמצעות גיבוש אסטרטגיה שיווקית באינטרנט קובעים את מטרות הארגון ומתכננים דרכים יעילות ואפקטיביות להשגת התוצאות הרצויות. לכל עסק מגבשים אסטרטגיה שונה ומותאמת באופן אישי וייחודי, התוכנית מותאמת למוצר או לשירות שהעסק מציע, למאפייני קהל היעד, לתחרות בשוק, לתקציב של הלקוח ולקונספט שיווקי ייחודי היוצר בידול מהמתחרים והופך את העסק לאוטוריטה בתחומו.

באופן כללי, אסטרטגיה לשיווק באינטרנט מבוססת על שלושה פרמטרים עיקריים:

  • קהל יעד – אפיון מקצועי ומעמיק של קהלי המטרה והלקוחות הפוטנציאליים.
  • הגדרת יעדים – יש להגדיר את הערך המוצע ללקוחות בהתאם למאפייני המוצר /או השירות, חשוב לקבוע יעדים ברי השגה לפי מודלים כמו ניתוח PEST ומודל SWOT.
  • תחרות – תוכנית לאסטרטגיה שיווקית כוללת את אופן ההתמודדות עם המתחרים, בדרך כלל באמצעות ערכים מבדלים והצגת יתרונות של העסק. שלב זה כולל איתור הזדמנויות עסקיות, מחקר שוק, למידת המתחרים, תמחור ועוד.

כלי השיווק באינטרנט

צוות המומחים של חברת השיווק הדיגיטלי לינק איי Linka מתמחה בכל כלי השיווק והפרסום הקיימים באינטרנט, בדגש על פרסום בגוגל ובשאר מנועי החיפוש, ופרסום ממומן ברשתות החברתיות, ובמיוחד בפייסבוק, יוטיוב ולינקדאין.

אנחנו בחברת לינק איי Linka שולטים בכל כלי ואמצעי הפרסום והשיווק באינטרנט, בין היתר או מציעים שיווק באינטרנט באמצעות כלים יעילים ומוכחים כמו:

  • פרסום בגוגל – פרסום ממומן בגוגל מבטיח חשיפה רחבה של האתר בדפי תוצאות החיפוש, בהתאם למילות נפתח ולמאפייני קהל היעד והלקוחות הפוטנציאליים. מודעות הפרסום הממומן בגוגל ממוקמות בראש הדף ומעל התוצאות האורגניות, הלקוח משלם רק לאחר שגולש הקליק על המודעה ועבר לדף נחיתה ייעודי, לאתר העסקי או יצר קשר טלפוני עם העסק. ניתן לפרסם מודעות גם ברשת המדיה והשותפים של גוגל, בעלויות אטרקטיביות המתאימות גם לעסקים קטנים.
  • פרסום בפייסבוק – מערכת הפרסום של פייסבוק נחשבת לאחת המתקדמות והיעילות ביותר, עם זאת מומלץ לנהל קמפיין ברשת החברתית רק בעזרת אנשי המקצוע המנוסים של לינק איי. מערכת הפרסום בפייסבוק מבטיחה חשיפה רחבה וממוקדת, יצירת לידים איכותיים, בידול מהמתחרים, חיזוק המותג וגידול במכירות. מעבר לפרסום כדאי לנהל פרופיל עסקי ברשת החברתית המצליחה ולפרסם פוסטים ותכנים כדי ליצור קהל אוהדים גדול ועקבי וכדי לייצר לידים איכותיים ולהגדיל מכירות.

חשוב לציין כי בתחום השיווק באינטרנט ישנם כלים חשובים ויעילים נוספים, אפשר לשלב באסטרטגיה השיווקית גם פרסום ביוטיוב, באינסטגרם, בפינטרסט, בלינקדאין וברשתות חברתיות נוספות.

כמו כן, בהתאם לצורך ולתקציב אפשר לשלב כלי שיווק יעילים למובייל או למייל, למשל שליחת דיוור אלקטרוני לתיבות הדואר האלקטרוני, פרסום בגוגל מפות, פרסום באינדקסים מובילים, השתתפות בפורומים, כתיבת בלוג מקצועי ועוד.

למידע נוסף ולהזמנת שירות שיווק באינטרנט החל מ-1,400 ₪ תוך התחייבות לתוצאות – התקשרו עכשיו למוקד השירות הזמין של לינק איי Linka ותיהנו גם אתם מפרסום מנצח שבאמת עובד בעלות אטרקטיבית ושווה לכל כיס.