שיווק באינטרנט

מחפשים חברה מקצועית המתמחה בשיווק באינטרנט? מעוניינים למנף את העסק שלכם קדימה בעזרת פרסום בגוגל ופייסבוק? איך המומחים לשיווק באינטרנט של חברת לינק איי Linka יכולים לסייע לעסק שלכם להצליח?

לעיתים נדמה כי כולם מדברים על שיווק באינטרנט, אך בפועל לא כולם מבינים על מה המהומה ואיך הפרסום בגוגל וברשתות החברתיות כמו פייסבוק באמת עובד. לכן, כדאי לתאם פגישת הכרות עם נציגי חברת לינק איי Linka מטרת הפגישה הראשונית היא הכרות עם הלקוח, אבחון האתר הקיים ודרכי השיווק והפרסום שנעשו עד כה וגיבוש אסטרטגיה שיווקית מנצחת ומותאמת לצורכי הלקוח ודרישותיו הייחודיות.

מה זה שיווק באינטרנט?

כל עסק מעוניין בחשיפה רחבה ומקיפה כדי להגדיל מכירות, לשפר רווחיות, לחזק את המותג וליהנות מיתרונות לעומת המתחרים. באמצעות גיבוש אסטרטגיה שיווקית באינטרנט קובעים את מטרות הארגון ומתכננים דרכים יעילות ואפקטיביות להשגת התוצאות הרצויות. לכל עסק מגבשים אסטרטגיה שונה ומותאמת באופן אישי וייחודי, התוכנית מותאמת למוצר או לשירות שהעסק מציע, למאפייני קהל היעד, לתחרות בשוק, לתקציב של הלקוח ולקונספט שיווקי ייחודי היוצר בידול מהמתחרים והופך את העסק לאוטוריטה בתחומו.

באופן כללי, אסטרטגיה לשיווק באינטרנט מבוססת על שלושה פרמטרים עיקריים:

  • קהל יעד– אפיון מקצועי ומעמיק של קהלי המטרה והלקוחות הפוטנציאליים.
  • הגדרת יעדים– יש להגדיר את הערך המוצע ללקוחות בהתאם למאפייני המוצר /או השירות, חשוב לקבוע יעדים ברי השגה לפי מודלים כמו ניתוח PEST ומודל
  • תחרות– תוכנית לאסטרטגיה שיווקית כוללת את אופן ההתמודדות עם המתחרים, בדרך כלל באמצעות ערכים מבדלים והצגת יתרונות של העסק. שלב זה כולל איתור הזדמנויות עסקיות, מחקר שוק, למידת המתחרים, תמחור ועוד.

    חשוב לציין כי בתחום השיווק באינטרנט ישנם כלים חשובים ויעילים נוספים, אפשר לשלב באסטרטגיה השיווקית גם פרסום ביוטיוב, באינסטגרם, בפינטרסט, בלינקדאין וברשתות חברתיות נוספות.

    כמו כן, בהתאם לצורך ולתקציב אפשר לשלב כלי שיווק יעילים למובייל או למייל, למשל שליחת דיוור אלקטרוני לתיבות הדואר האלקטרוני, פרסום בגוגל מפות, פרסום באינדקסים מובילים, השתתפות בפורומים, כתיבת בלוג מקצועי ועוד.