מקדם אתרים פרילנסר

מה עדיף – לבחור מקדם אתרים פרילנסר או חברת קידום אתרים? מדוע כדאי לכם לבחור קידום אתרים על ידי פרילנסר מומלץ ואמין? איך בוחרים נכון פרילנסר לקידום אתרים?

בעלי עסקים מתלבטים בשאלה האם לבחור חברת קידום או פרילנסר לקידום ולניהול האתר שלהם. לכן, חשוב לזכור כי מעבר לניסיון, לידע המקצועי ולאיכות השירות ללקוח, יש להתייחס קודם כל למטרת הקידום ולתוצאות שרוצים להשיג. בשורה התחתונה מטרת ניהול האתר שלכם נועדה כדי להציב אותו במיקום גבוה בדף תוצאות החיפוש של גוגל, לזכות בחשיפה גדולה וממוקדמת בפני קהלי יעד מוגדרים מראש, להפוך את האתר לנכס דיגיטלי משמעותי ובעל ערך ולהגדיל מכירות.

מהן הסיבות העיקריות לעבוד עם מקדם אתרים פרילנסר מומלץ?

כל בעל עסק יכול לבחור לעבוד עם חברת קידום או עם פרילנסר המתמחה בקידום וניהול אתרים. רבים מהעסקים הבינו כי עדיף להם לבחור מקדם אתרים פרילנסר המציע שירות ניהול אתרים החל מ-₪800 בלבד מהסיבות הבאות:

  • מחיר אטרקטיבי– כאשר בוחרים מקדם אתרים פרילנסר זוכים למחיר אטרקטיבי יותר לעומת המחיר הנדרש לקידום האתר על ידי חברה. חשוב לזכור כי לחברה יש הוצאות קבועות גבוהות, לכן מחיר קידום האתרים על ידי חברה תמיד יקר יותר בהשוואה לעלות העבודה על ידי פרילנסר. פרילנסר בדרך כלל עובד מביתו, לכן אין לו הוצאות גבוהות כמו חברה (שכר דירה למשרד, כוח אדם, ארנונה, חשמל וכדומה), והלקוחות שלו נהנים מתעריף מוזל, ומתוצאות דומות, לרוב תוצאות הקידום טובות יותר על ידי פרילנסר המתמקד רק במספר מצומצם של לקוחות.
  • זמינות גבוהה– כאשר עובדים עם פרילנסר המציע קידום וניהול אתרים זוכים לזמינות גבוהה ולחוויית שירות ייחודית. פרילנסר עובד על איכות ולא לפי כמות, מלוא תשומת הלב שלו מופנית ללקוחותיו, הוא זמין גם מעבר לשעות הפעילות המקובלות במשרדים ונוח לעבוד איתו לטווח ארוך.
  • מקצועיות וניסיון– למעשה כמעט ואין הבדל בין הידע והניסיון המקצועי של פרילנסר לעומת המקצועיות של חברת קידום אתרים. פרילנסר רוכש ידע כל הזמן, הוא מתעדכן בשיטות ובכלים מתקדמים בתחום הקידום, מתמקצע כל הזמן ומחויב ללקוחותיו. לכן, כאשר בוחרים מקדם אתרים פרילנסר יש להתייחס לוותק שלו ולניסיון המקצועי, וכדאי לבחור רק פרילנסר מומלץ על ידי אחרים.
  • החזר השקעה– אם בוחרים נכון פרילנסר לקידום אתרים החזר ההשקעה יהיה מהיר יותר.

ניהול אתרים החל מ-₪800 בחודש על ידי פרילנסר מקצועי ומומלץ

לאחר בניית האתר יש לקדם אותו במנועי החיפוש, בעיקר בגוגל הנחשב למנוע החיפוש הפופולרי ביותר. קידום אתרים הוא מקצוע יחסית חדש, התחום כולל בתוכו קידום אתרים אורגני ובשאר מנועי החיפוש, קידום (פרסום) ממומן בגוגל ובהתאם לצורך ברשתות החברתיות, בניית דפי נחיתה, כתיבת תכנים, בניית קישורים, אופטימיזציה לאתר ועוד.

בעזרת פרילנסר מקצועי ומומלץ לניהול אתרים הלקוח זוכה לתוכנית עבודה מפורטת, לדיווחים שוטפים, לשקיפות מלאה ולליווי צמוד עד השגת התוצאות הרצויות. מקדם אתרים פרילנסר משקיע את כל זמנו ומרצו, וכמובן את כל הניסיון המקצועי שרכש, בקידום אפקטיבי של אתר הלקוח. עם זאת, חשוב להיזהר מחאפרים בענף לכן כדאי לבקש המלצות על פרילנסר מקצועי ואמין לקידום אתרים אורגני וממומן, ובעיקר בניהול האתר והפיכתו לנכס דיגיטלי משמעותי עבור הלקוח.

למידע נוסף ולהתאמת חבילת קידום אתרים במחירי מבצע החל מ-₪800 לחודש – צרו עמנו קשר עוד היום!