קידום אתרים
דף הבית קידום אתרים שיווק באינטרנט קידום אתר בגוגל סיפורי הצלחה צור קשר

בניית אתרים

קיימים כמה סוגים של אתרי אינטרנט, כאשר לכל אחד מהם ישנם החסרונות והיתרונות שלו.
יש להבחין בין שני סוגים עיקריים, אתרים סטאטיים ודינאמיים.

בניית אתר אינטרנט סטאטי

אתרים אלו כתובים בשפת HTML, בעת בניית אתר סטאטי, יוצרים דפי אינטרנט קבועים, כך שלצורך עדכון האתרים יש צורך באיש מקצוע (בונה אתרים) שיבצע את השינויים בדפי האתר. יתרונם של אתרים אלו הוא מהירות ההקמה שלהם, אך החיסרון הוא בכך שכל עדכון מצריך התערבות של איש מקצוע בתחום בניית אתרים (עלות כספית).


בניית אתר אינטרנט דינאמי

אתרים אלו כתובים בד"כ בשפות כמו PHP או ASP, בניית אתרים דינאמיים כוללת בד"כ גם מערכת לניהול תוכן. מערכת זו משמשת את בעל האתר להוספה של תכנים לאתר, ללא צורך בידע מקצועי בתחום. יתרונם של אתרים אלו הוא היכולת לבצע עדכונים באופן עצמאי. אתרים אלו מכילים בד"כ יכולות נרחבות יותר מאתרים דינאמיים ומאפשרים אינטראקציה עם הגולש.


בניית אתרי פלאש

אתרים אלו מורכבים מגרפיקה בעיקר וטקסטים הצרובים בתוך קבצי ה פלאש. למעשה אתרים אלו מזכירים מעין סרטוני וידאו ומתפקדים באותה צורה. חסרונם הוא בכך שעדכונם הוא מסורבל ומצריך איש מקצוע, בנוסף קיימת בעיה חמורה והיא חוסר היכולת של מנועי חיפוש לסרוק אתרים אלו, מכיוון שהתוכן של האתר מוצג כתמונה ומנועי החיפוש אינם יכולים לקרוא את הטקסט שהוא חלק מתמונה.


בחירת חברת בניית אתרים

כאשר בוחרים חברת בניית אתרים חשוב לבדוק עבודות קודמות של החברה, לראות תיק עבודות של אתרים פעילים עם שם דומיין עצמאי וליצור קשר עם אותן החברות לשם קבלת חוות דעת אודות חברת בניית אתרים.
חשוב לבחור חברה שתספק ממשק ניהול תוכל לאתר בו תוכלו להוסיף ולעדכן דפים באתר, חדשות , קטגוריות ועוד.
מומלץ בד"כ לפנות לחברה שתוכל לספק לכם פתרון מלא הכולל אחסון אתר, בניית אתר ורישום דומיין (במידת הצורך), כך תוכלו לקבל הנחה כחלק מעסקה כוללת.
ממה להיזהר: ישנן חברות המציעות מערכת כללית להקמת אתר באמצעותה אתה מקים את האתר, מערכות אלו משתמשות בבסיס נתונים מרכזי בו נמצאים כל הנתונים של בעלי האתרים במקום אחד. דבר זה מהווה סיכון מכיוון שכל פריצה ומחיקה של נתונים במאגר זה (גם אם הדבר נעשה באמצעות כניסה מאתר אחר), האתר שלכם יפגע מכך. יש לדרוש בסיס נתונים עצמאי ומערכת קבצים נפרדת לאתר.

לקבלת פרטים נוספים והזמנת שירות ניתן לפנות אלינו:

  במייל:sales@linka.co.il

  בטלפון:077-7667900

תפריט ניווט
קידום אתרים
שיווק באינטרנט
קידום אתר בגוגל
קמפיין פרסומי בגוגל
סיפורי הצלחה
צור קשר

חדשות קידום אתרים
קידום אתרים במנועי חיפוש

קידום אתר בגוגל

שיווק ומכירות באינטרנט

רישום דומיין בעברית


בניית אתרים
אחסון אתרים
בניית אתרים
רישום דומיין
חנות וירטואלית
אבטחת אתרים
רישום דומיין בעברית
דף הבית | קידום אתרים | קמפיין פרסומי בגוגל | קידום אתר בגוגל | סיפורי הצלחה | קידום אתר | דומיין בעברית | צור קשר