קידום אתרים
דף הבית קידום אתרים שיווק באינטרנט קידום אתר בגוגל סיפורי הצלחה צור קשר

אבטחת אתרים

בעולם האינטרנט ישנו משקל חשוב לנושא אבטחת אתר, אבטחת האתר יכולה להתבצע ברמת השרת בו מאוחסן האתר ע"י הגנה של חומת אש (FIREWALL), שירות המסופק כיום ע"י כל חברות האחסון. קיימת רמת אבטחה נוספת שעליה יש לתת את הדעת וזו אבטחת האפליקציה.

אבטחת אתרי אינטרנט

רוב אתרי האינטרנט הינם אינטראקטיביים ומגיבים לבקשות של הגולש.היום יותר מתמיד יש לוודא כי האתר מוגן היטב ולוודא כי בונה האתר נתן דעתו לכך. ישנן דרכים רבות לפגיעה באתר במידה ולא נלקח בחשבון נושא אבטחת האתר.


סכנות באבטחת אתרים

  SQL INJECTION – פרצת אבטחה זו מאפשרת הזרקה של קוד אל בסיס הנתונים של האתר, הפורץ מוסיף פקודת SQL אל משתנים המועברים לאתר ולמעשה יכול לשלוף כל מידע הקיים בבסיס הנתונים (כרטיסי אשראי, פרטים אישיים...) ואף למחוק את כל האתר.

  Uploading – במידה והאתר שלכם מאפשר לגולש להעלות קבצים לאתר, יש לוודא כי קיימת חסימה של העלאת קבצי סקריפטים (כגון ASP,PHP), יש לבחון מהם סוגי הקבצים הרצויים (תמונות, מסמכים...) ולהתיר אפשרות העלאה של קבצים בעלי סיומת זו בלבד.

  phishing – פרצת אבטחה זו מאפשרת הוספה של קוד זדוני אל דפי אתר קיים, יוצר הקוד דואג לכך שהאתר נראה אותו דבר אך נוספו אליו שורות קוד נסתרות המשדרות אל כתובת מסוימת את כל הפרטים שמילא הגולש בדפי האתר (שם משתמש וסיסמא לדוגמא). במידה ובונה האתר לא חסם אפשרות זו אזי אתרכם בסכנה ממשית. שיטת ההפצה היא בד"כ באמצעות קישורים המועברים במייל או בפורומים. מומלץ לא לפתוח קישורים ממקורות מידע שאינכם מכירים.

לקבלת פרטים נוספים והזמנת שירות ניתן לפנות אלינו:

  במייל:sales@linka.co.il

  בטלפון:077-7667900

תפריט ניווט
קידום אתרים
שיווק באינטרנט
קידום אתר בגוגל
קמפיין פרסומי בגוגל
סיפורי הצלחה
צור קשר

חדשות קידום אתרים
קידום אתרים במנועי חיפוש

קידום אתר בגוגל

שיווק ומכירות באינטרנט

רישום דומיין בעברית


בניית אתרים
אחסון אתרים
בניית אתרים
רישום דומיין
חנות וירטואלית
אבטחת אתרים
רישום דומיין בעברית
דף הבית | קידום אתרים | קמפיין פרסומי בגוגל | קידום אתר בגוגל | סיפורי הצלחה | קידום אתר | דומיין בעברית | צור קשר