קידום אתרים
דף הבית קידום אתרים שיווק באינטרנט קידום אתר בגוגל סיפורי הצלחה צור קשר

חנות וירטואלית - חנות מקוונת

מחזור המכירות באמצעות האינטרנט בישראל נכון ל 2007 עומד על כ 1.8 מיליארד ₪ בשנה.
כיום כל אחד יכול להקים עסק וירטואלי משלו ולמכור באינטרנט, לשם כך עליו להקים חנות וירטואלית או במילים אחרות מערכת סחר אלקטרוני.

בחירת חברה להקמת חנות וירטואלית

בכדי לאתר חברה שתספק עבורכם חנות וירטואלית, כדאי להיכנס לאתר זאפ (www.zap.co.il ) ולבצע חיפוש של מוצר מסוים , לדוגמא "מחשב כף יד", לאחר מכן יוצגו בפניכם מספר חנויות שונות, היכנסו אל כל אחת מהן, בדקו מי החברה שבנתה את האתר (מופיע בתחתית הדף בד"כ) וגבשו לעצמכם רשימה של שלוש חברות שהתרשמתם מהן.


השוואה בין חברות לבניית חנות וירטואלית

לאחר שגיבשתם רשימה של חברות, פנו אליהן ובררו את הפרטים הבאים:

  עלות הקמה- מהי עלות עבור פתיחת חשבון חנות וירטואלית, מהי תקופת ההתחייבות ומהי צורת התשלום. הימנעו מתשלום מראש לשנה או תקופת זמן אחרת. כל חברה שמכבדת את עצמה תאפשר לכם תשלום חודשי, יש לבקש את האפשרות למעבר לתשלום שנתי (זול יותר) במידה ותרצו בשלב כזה או אחר.

  מחיר- אל תתפתו לבחור את מערכת המכירות באינטרנט הזולה ביותר, היא תתברר לכם כיקרה ביותר, אולי לא במחיר אלא בבעיות, ברמת התמיכה, במוגבלות ובמשך הזמן הארוך שייקח לכם לבצע פעולות שוטפות במערכת. חברות רציניות בשוק מציעות את השירות במחיר חודשי של בין 50$ ל 100$ לחודש,

  ממשק ניהול- הפרמטר הכי חשוב להשוואה הוא ממשק הניהול של חנות וירטואלית. זוהי המערכת בה תבלו את רוב זמנכם בניהול האתר, לכן יש לבקש ממשק ניהול לדוגמא מהחברה ולתרגל את הפעולות האלמנטאריות אותן מבצע מנהל המערכת, כגון הוספת מוצרים, קטגוריות, טיפול בהזמנות וכ"ו.

  גמישות לשינויים- כל חברה שמספקת חנות וירטואלית, מחזיקה למעשה מוצר מדף שלה באופן כללי, במידה והנכם רוצים לשנות דברים במערכת כגון מיקום של חדשות, באנרים וכדומה עליכם לברר מול החברה האם הדבר ניתן לביצוע והאם הוא כרוך בתוספת תשלום. דבר נוסף שיש לבדוק, הוא האם החברה פיתחה את המערכת? במידה והחברה לא פיתחה את המערכת, הדבר עלול לגרום לקשיים בביצוע עדכונים ותחזוקת המערכת.

לקבלת פרטים נוספים והזמנת שירות ניתן לפנות אלינו:

  במייל:sales@linka.co.il

  בטלפון:077-7667900

תפריט ניווט
קידום אתרים
שיווק באינטרנט
קידום אתר בגוגל
קמפיין פרסומי בגוגל
סיפורי הצלחה
צור קשר

חדשות קידום אתרים
קידום אתרים במנועי חיפוש

קידום אתר בגוגל

שיווק ומכירות באינטרנט

רישום דומיין בעברית


בניית אתרים
אחסון אתרים
בניית אתרים
רישום דומיין
חנות וירטואלית
אבטחת אתרים
רישום דומיין בעברית
דף הבית | קידום אתרים | קמפיין פרסומי בגוגל | קידום אתר בגוגל | סיפורי הצלחה | קידום אתר | דומיין בעברית | צור קשר